Египет - Hurghada & Sharm El- Sheikh
Египет е северноафриканска држава која е меѓу најпосакуваните туристички дестинации. Лоциран е во североисточниот дел на континентот и излегува на Средоземното и Црвеното море.
Holiday in Turkey!
Antalya, Marmaris, Bodrum, Didim, Kemer ...
Понуди Грција
Тасос, Касандра, Ситониа, Парга, Крф, Лефкада ...
Егзотични патувања
Тајланд, Маурициус, Малдиви, Куба, Доминикана ...
ЛЕТНА ПОНУДА

Летото е пред нас!

Дозволете ова лето за Вас да понудиме и да Ви помогнеме во изборот на бистинската дестинација, хотел, опкружување ... ОДМОР ПО ВАША МЕРКА!

ЗИМСКА ПОНУДА

Зимата е вистинско уживање!

Љубителите на снегот и зимските спортови навистина знаат како да уживаат во единствените моменти, ние можеме да Ви понудиме само проверени локации!

ЕКСКУРЗИИ

Моменти кои вечно се паметат!

Екскурзиите се навистина забавни патувања со пријателите и новите пријатели, сеќавањата Ви будат емоции и виздишки. Прекрасни места, градови ...

Special Offers

Попусти, Last minutes, First minutes, специјални понуди, промоции ...