Travel Agency ● Tour Operator

Туристичка Агенција "ГАСТРО"
Контакт
Адреса:
Дервиш Цара бр.4
Тетово
1200
Македонија

E-пошта: Оваа e-mail адреса е заштитена од spam bots, треба да ви е вклучен JavaScript за да ја видите.
телефон: ++ 389 44 333 397
Факс: ++ 389 44 335 957
http://www.gastrotravel.mk

 

Анкета

Која е Вашата омилена дестинација?
 

Wellness & Spa